Jeigu norite iš tiesų nustebinti susirinkusius į šventę žmones, galime pasiūlyti vieną skaniausių, originaliausių ir gražiausių staigmenų – skanėstų fontaną! Intriguoja?

Įsivaizduokite: šventiškai ar romantiškai nusiteikę, paimate vaisių vėrinį, kuriame supasi braškės, ananasai, vynuogės, o galbūt renkatės zefyrą ar gardų obuolių pyrago kąsnelį… Ir Jūsų desertas netrukus užliejamas gyvos šokolado upės srove, nuspalvinamas, pasaldinamas šokolado fontane… Argi tai neprimena siužeto iš Jūsų svajonės?

Tačiau tai nebe svajonė, nes pas mus rasite didelę šokolado fontanų įvairovę, kuri patenkins kiekvieno skonį.

Viengubas didelis šokolado fontanas

Šis fontanas puikiai tiks iškilmingoms progoms: vestuvėms, jubiliejams, sukaktims, kai susirenka daugiau žmonių... Į viengubą didelį šokolado fontaną telpa iki 5- 8 kg šokolado, todėl Jūsų svečiai galės smaližiauti į valias. Tokiu fontanu papuoštas stalas atrodys įspūdingai ir gardžiai, o desertu galės mėgautis tiek vaikai, tiek suaugusieji. Jei norite pasijusti tikru gurmanu, šokolado fontanas skirtas būtent Jums. |galite rinktis iš dviejų fontanų- 60cm/5kg. šokolado ir 80cm/8kg šokolado. Šie fontanai tinkami pobuviams nuo keliasdešimt iki kelių šimtų svečių.

Viengubas mažas šokolado fontanas

Sodraus juodojo šokolado fontanas – tai Jūsų renginio puošmena, gardžiausias desertas ne tik lūpoms, bet ir akims... Jis tiks bet kokia proga, puikiai atstos tradicinį tortą ar šakotį.

Juodojo šokolado fontaną galite užsisakyti įvairiomis progomis: norėdami praskaidrinti oficialų renginį, gardžiai atšvęsti solidų jubiliejų ar pasaldinti kitą svarbią šventę...

Šokolado fontano nuoma yra geras pasirinkimas, kai norite originalios, įsimintinos ir saldžios šventės.

Dvigubas šokolado fontanas

Jei mėgstate skonių įvairovę ar tiesiog neapsisprendžiate, kuris šokoladas Jums patinka labiau, rinkitės porą iškart. Dvigubas šokolado fontanas skirtas tikriems smaližiams. Siūlome pieninio ar šokolado su karamele fontanus, skirtus Jūsų vaišių stalui papuošti.

Šokoladas

Vienas svarbiausių dalykų, užsakant šokolado fontaną, yra šokoladas. Mes dirbame tik su aukštos kokybės belgišku šokoladu, kuris pagrįstai laikomas viena geriausių šokolado rūšių pasaulyje.

Barry Callebaut – geriausias šokolado gamintojas, kuris išsiskiria menišku požiūriu, originaliomis idėjomis ir savo šokoladui parenka tik pačius kokybiškiausius ingridientus. Kiekvienas receptas unikalus ir sudarytas tik iš geriausių produktų: kakavos sviesto, sauso pieno, cukraus ir natūralios Bourbon rūšies vanilės, kuri suteikia šokoladui nuostabų, žavingą vanilės skonį ir subtilų aromatą. Kitaip tariant, kompanija Barry Callebaut visiems savo klientams siūlo rinktinį, lengvai atpažįstamą ir turtingą šokolado skonį.

Kiekviena šokolado rūšis pasižymi savo charakteringu skoniu, kurį galima išgauti, tik atidžiai parenkant ingridientus, laikantis recepte nurodytų proporcijų, ir unikaliomis techninėmis savybėmis, kurios patiks visiems. Barry Callebaut siūlo didelę juodojo, pieninio ir baltojo šokolado skonių įvairovę, neįprastą išvaizdą ir vaisinius poskonius: rožinės spalvos braškių skonio šokoladas, žalios spalvos citrininis, apelsinų skonio oranžinis, pieninis su tikra karamele, taip pat pieninio ir juodojo šokoladų kapučino skonio mišinys, šimtaprocentinis medaus skonio pieninis šokoladas.

Rinkdamiesi šokoladą, atsiribokite nuo pasaulinės rinkos standartų. Šokoladas fontanui gali būti įvairių skonių ir spalvų. Originalus desertas pradžiugins svečius. Pavyzdžiui, vestuvėse harmoningai atrodys šokolado fontanas, pripildytas baltojo arba švelnios rožinės spalvos braškių skonio šokolado. Įmonės vakarėlis bus įsimintinas tiek Jums, tiek Jūsų bendradarbiams ar partneriams, jei jie galės pabendrauti neįpareigojančioje aplinkoje, besimėgaudami nuostabiu juodojo ar pieninio šokolado skoniu.

Vaikų gimtadieniui puikiai tiks įvairiomis spalvomis užpildytas fontanas: oranžiniu arba žaliu, apelsinų ar žaliosios citrinos skonio šokoladu. Prezentacijų, reklaminių akcijų ar teminių vakarėlių metu galima atsiriboti nuo įprastų spalvų. Viskas priklauso nuo Jūsų nuotaikos ir to, koks šokoladinis desertas Jums labiau patiktų. Kad ir ką pasirinktumėte, šokolado fontanas visada atrodys išskirtinai ir pradžiugins tiek suaugusius, tiek vaikus. Jis tiks įvairių švenčių ar renginių metu: įmonės vakarėliuose, prezentacijose, vestuvėse, jubiliejuose, vaikų gimtadieniuose...